Twórcy wyjaśniają przewagę Call of Duty: Black Ops Cold War na PlayStation 5 i Xbox Series X

Deweloperzy Call of Duty: Black Ops Cold War szczegółowo opisali, w jaki sposób gra wykorzystuje PlayStation 5 i Xboksa Series X.

@ 12.11.2020, 12:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

Twórcy wyjaśniają przewagę Call of Duty: Black Ops Cold War na PlayStation 5 i Xbox Series X

W wywiadzie dla GameSpot, twórcy Call of Duty: Black Ops Cold War, Treyarch, opisują wersje dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X. Dodatkowo otrzymujemy szczegółowe informacje o tym, jak wersja dla PS5 będzie wykorzystywać funkcje kontrolera DualSense.

Dzięki DualSense jedną z najfajniejszych opcji jest dotykowe sprzężenie zwrotne, które sprawia, że pistolety są bardziej realistyczne niż kiedykolwiek. Z każdą bronią w grze usłyszysz naciskanie spustu i drżenie podczas pociągania za spust.

"Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku nowej generacji musieliśmy upewnić się, że ludzie będą mieli sprawiedliwe doświadczenie, niezależnie od platformy, na której się znajdują" - powiedział główny projektant gry, Tony Flame. "Więc grafika będzie lepsza - podobnie jak na PC. Jeśli masz lepszą kartę graficzną, będzie ona działać w wyższej rozdzielczości, może działać z większą liczbą klatek na sekundę".

Niedawno potwierdzono, że Black Ops Cold War na komputery PC zajmie z grubsza 250 GB miejsca. Jeśli chodzi o warianty konsolowe, Polygon podaje, że na PlayStation 5 trzeba wygospodarować 133 GB, a na Xboksie Series X 190 GB!

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje 13 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC (wymagania).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?