Spider-Man: Miles Morales na efektownym premierowym zwiastunie

Najnowsze dzieło Insomniac Games wkrótce na sklepowych półkach.

@ 09.11.2020, 16:03
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, ps5

Spider-Man: Miles Morales na efektownym premierowym zwiastunie

Studio Insomniac Games przygotowało premierową zajawkę Spider-Man: Miles Morales, kontynuacji świetnie przyjętej gry akcji z 2018 roku. Tytuł zadebiutuje 19 listopada na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Materiał wideo prezentuje rozmaite urywki z gry, w większości cut-scenki. Jest też jednak miejsce na efektowną akcję, z jaką kojarzą się gry z Człowiekiem Pająkiem.

Duże wrażenie robi jakość oprawy wizualnej i efekty specjalne. Naturalnie tak dobrze jak na trailerze będzie prezentować się edycja na PlayStation 5, choć wydanie na starsze PlayStation 4 z pewnością też nie będzie się miało czego powstydzić.

"Marvel’s Spider-Man: Miles Morales to pierwsza next-genowa gra w jaką miałem przyjemność zagrać (wirtualny Nowy Jork zimą nigdy nie był tak piękny!) i jeśli w miarę upływu czasu będzie jeszcze lepiej, jestem przekonany, że graczy czekają wspaniałe rzeczy." - napisał Marcin w podsumowaniu naszej recenzji gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?