Horizon Forbidden West zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021

Sony przybliża na nowym trailerze daty premier gier na PlayStation 5.

@ 09.11.2020, 15:12
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Horizon Forbidden West zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021

Przyszli posiadacze PlayStation 5 będą musieli uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o oczekiwanie na Horizon Forbidden West. Gra zadebiutuje dopiero w drugiej połowie 2021 roku.

Sony przyszykowało nowy trailer, reklamujący gry zmierzające na PlayStation 5. Materiał zachęca do oczekiwania na nowe tytuły, jednocześnie dając pewny podgląd na to, kiedy one zadebiutują.

Na pierwszą połowę 2021 roku przyszykowano Ratchet & Clank: Rift Apart, Gran Turismo 7 oraz Returnal. Druga połówka przyszłego roku będzie stała pod znakiem Horizon Forbidden West. Oczywiście w międzyczasie na PlayStation 5 trafi także wiele innych gier od wydawców zewnętrznych.

Warto przypomnieć, że Horizon Forbidden West trafi także na PlayStation 4, podobnie jak recenzowany przez nas niedawno Spider Man: Miles Morales.

Premiera PlayStation 5 w Polsce odbędzie się 19 listopada. Według ostatnich doniesień, możemy mieć jednak problem z kupieniem sprzętu w dniu debiutu. Jeśli wciąż rozważacie, czy warto nabyć nowy sprzęt od Sony, zerknijcie koniecznie na naszą recenzję urządzenia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?