Watch Dogs Complete Edition zadebiutuje na PS5 oraz Xboksie Series X/S

Jeśli nie graliście jeszcze w cały cykl Watch Dogs, niebawem będziecie mogli to zrobić na next-genach.

@ 09.11.2020, 12:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Watch Dogs Complete Edition zadebiutuje na PS5 oraz Xboksie Series X/S

Lubicie cykl Watch Dogs i zamierzacie kupić konsolę następnej generacji? Dobre wieści mamy w takim razie. Jak się bowiem okazuje, jest spora szansa, że niebawem na rynku pojawi się Watch Dogs Complete Edition.

Doniesienia na temat projektu docierają do nas za sprawą organizacji ESRB. Na jej stronie internetowej pojawił się wpis mówiący o czymś zwanym Watch Dogs Complete Edition przeznaczonym dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X/S.

Watch Dogs Complete Edition dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One, a zatem ewentualna premiera na next-genach nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Jako że Ubisoft niczego nie zapowiedział, nie wiemy niestety czego się spodziewać.

Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco, a póki co odsyłamy do recenzji najnowszej odsłony cyklu, czyli Watch Dogs: Legion. Na naszych łamach znajdziecie też poradnik, na wypadek jakichkolwiek kłopotów.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   13:19, 09.11.2020
Mimo pewnych wad i słabości pierwsze Watch Dogs mi się osobiście podobało. Kierunek w jakim poszli w kolejnych częściach sprawia wrażenie jakby nie mieli pomysłu na tą serię i zrobili jak z AC, nazwa została, a cała reszta niezbyt do niej pasuje Konsternacja
0 kudosMicMus123456789   @   14:06, 09.11.2020
Co by nie mówić o jedynce to porównując ją z dwójką czy "trójką" to wypada o wiele lepiej. Do dziś pamiętam mechanikę ukrywania się w pojazdach, w dwójce już chyba tego nie było nie pamiętam za dobrze, a w Legionie w ogóle nie ma, tak samo jak kontroli nad światłami podstawowa mechanika gubienia pościgu też już jej brakuje w Legionie. Możliwość wyczyszczenia konta NPCom tego też nie ma. Nawet pociągi w jedynce były i była też możliwość ich kontroli, a w Legionie masa torów i żadnego pociągu przynajmniej poruszającego się.