Ekspedycje w Outriders - jest nowe wideo

Outriders otrzymało kolejny materiał filmowy. Skupia się on na ekspedycjach.

@ 06.11.2020, 09:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ekspedycje w Outriders - jest nowe wideo

Firma Square Enix opublikowała w sieci nowy materiał filmowy, promujący Outriders. Na wideo zobaczyć możemy Ekspedycje, czyli tryb zabawy, który pojawia się po tym, jak ukończymy główny wątek fabularny gry przygotowanej przez polskie studio People Can Fly.

Ekspedycje to nowy ekscytujący model zabawy, dostępny po przejściu opowieści. Twórcy zapowiadają, że nawet najsilniejsi bohaterowie będą musieli się w nim przygotować na wyjątkowo ciężki wysiłek. Ekspedycje to najwyższej rangi wyzwania, dzięki którym odblokujemy m.in. najpotężniejsze wyposażenie.

"Ekspedycje rozszerzają fabułę kampanii OUTRIDERS i zawierają najtrudniejsze wyzwania w grze. Zostały stworzone z myślą o drużynach uzdolnionych i zgranych outriderów" – powiedział Bartek Kmita, dyrektor kreatywny w People Can Fly. "Potężne wyposażenie i skuteczni bohaterowie, a także umiejętności i opanowanie swojej klasy postaci są niezbędne, by móc osiągnąć sukces i dotrzeć do najtrudniejszych ekspedycji".

Premiera Outriders zaplanowana została na dzień 2 lutego 2021 roku. Produkcja będzie wówczas dostępna na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 01 kwietnia 2021
XBOX X/S, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?