Watch Dogs Legion zaprezentowane na Xbox Series X

Ubisoft pokazuje jak wygląda gra w wersji na nowe konsole.

@ 01.11.2020, 13:50
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5, xbox x/s

Watch Dogs Legion zaprezentowane na Xbox Series X

Posiadacze komputerów i współcześnie dostępnych na rynku konsol już zagrywają się w Watch Dogs: Legion, a za kilkanaście dni dołączą do nich nabywcy nowych urządzeń - PlayStation 5 i Xbox Series X / S. Tymczasem Ubisoft zaprezentowało, jak wygląda gra na nowym Xboksie.

Najnowsze Watch Dogs śmiga na Xbox Series X w natywnej rozdzielczości 4K i z zachowaniem stabilnych 30 klatek. Z pewnością nie jest to wybitne osiągnięcie, bo chciałoby się żeby licznik fps-ów wyświetlał większą ich liczbę, ale twórcy zapewniają, że zabawa jest bardzo płynna.

Recenzja
Naszą recenzję Watch Dogs Legion przeczytacie w tym miejscu.

Spora w tym zasługa nowych dysków SSD, jakie zamontowano zarówno w PlayStation 5 jak i nadchodzących Xboksach. Pozwalają one zlikwidować efekt doczytywania tekstur w tle, co ma duże znaczenie m.in. w trakcie dynamicznej jazdy samochodem po mieście. Nasze oczy nie ujrzą dogrywających się detali np. budynków, co zagwarantuje większą płynność i lepszą imersję z rozgrywki.

Jednocześnie Ubisoft chwali się zastosowaniem technologii śledzenia promieni, ray tracingu. Zapewnia ona podobno "niesamowite" efekty i wnosi zabawę na nowy poziom.


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?