Dying Light Anniversary Edition - Techland zapowiedział edycję specjalną swojej gry

Dying Light wkrótce otrzymamy w specjalnym wzbogaconym o dodatki wydaniu.

@ 31.10.2020, 19:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Dying Light Anniversary Edition - Techland zapowiedział edycję specjalną swojej gry

Techland przygotowuje Dying Light Anniversary Edition na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Projekt zadebiutuje już 8 grudnia, a zapłacimy za niego 39,99 USD (około 160 zł). Oferty pojawiły się m.in. w sklepach Amazon i Best Buy.

Pięć lat od premiery ten bestseller z otwartym światem zdobył ponad 50 nagród i przekształcił się w epicką sagę o zombie. Jej twórcy przygotowali Edycję Rozszerzoną podstawowej wersji gry, w której znajdujemy każde opublikowane do tej pory rozszerzenie i tryb rozgrywki. Zawiera ona także wybór najlepszych propozycji z zawartości do pobrania.

Dzięki ciągłym aktualizacjom, wydarzeniom w grze i dodatkom, często tworzonym we współpracy ze społecznością, Dying Light: Anniversary Edition to idealne wejście do stale rozwijającego się świata opanowanego przez zombie. Edycja specjalna zawiera: Dying Light, The Following, Hell Raid, Bozak Horde, Cuisine & Cargo, Be the Zombie, Prison Heist, Ultimate Survivor Bundle i 5th Anniversary Bundle.

Recenzję Dying Light możecie przeczytać pod tym adresem. Na naszej stronie znajdziecie również obszerną wikipedię do gry z opisem i wszystkimi sekretami. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obcować z tym tytułem, to teraz naprawdę warto.


Sprawdź także:
Dying Light

Dying Light

Premiera: 27 stycznia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Dying Light to stworzona przez firmę Techland gra akcji, w której największy nacisk położono na elementy survivalu, jak również kooperację pomiędzy graczami.Dying Light p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   10:43, 01.11.2020
Od gry się dwa razy odbiłem, jest niestety nudna, powtarzalna i jeden wielki grind.
Gdyby chociaż bronie się tak szybko nie niszczyły i było więcej broni palnej z automatycznie zabijającymi wroga headshotami to gra byłaby dużo lepsza.
Taki nudny symulator kuriera.
Może dwójce uda się zaoferować bardziej urozmaicony gameplay.
0 kudosMicMus123456789   @   18:47, 02.11.2020
Szkoda, że słuch po dwójce kompletnie zaginął :/