Monster Hunter Rise - zobacz jak gra radzi sobie na Nintendo Switch

Monster Hunter Rise to ekskluzywna odsłona serii przeznaczona dla konsoli Nintendo Switch.

@ 31.10.2020, 19:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Monster Hunter Rise - zobacz jak gra radzi sobie na Nintendo Switch

Firma Capcom opublikowała nowe nagrania z rozgrywki z nadchodzącego, ekskluzywnego dla Nintendo Switch projektu Monster Hunter Rise.

Materiał oferuje sześć minut komentowanej rozgrywki, w tym polowanie w Ruinach Świątyni na ptasią wiwernę Aknosom. Przyjrzeć możemy się też parze nowych psich towarzyszy, z którymi będziesz polować podczas przygody. Możesz ich używać zarówno do transportu (przeniosą Cię na duże odległości i z dużą prędkością), jak i ofensywnie, ponieważ są w stanie pomóc Ci zaatakować zdobycz w trakcie polowania.

Mamy również dostęp do nowej mechaniki Wirebug w grze, której można używać z Wielkim Mieczem Łowcy, aby pomóc w wykonywaniu pewnych ruchów, jak wznoszenie się w powietrze przed wbiciem miecza lub do unikania bolesnych ataków i realizowania uników.

Monster Hunter Rise zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switch w dniu 26 marca 2021 roku.


Sprawdź także:
Monster Hunter World

Monster Hunter World

Premiera: 09 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Monster Hunter World to kolejna odsłona japońskiej serii traktującej o polowaniu na gigantyczne bestie. Za projekt odpowiada Capcom, twórcy wielu znanych marek, w tym Dev...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?