Demon's Souls Remake - zobaczcie dziennik dewelopera dotyczący muzyki

Muzyka jest bardzo ważną częścią Demon's Souls Remake, które nadchodzi wraz z PlayStation 5.

@ 30.10.2020, 18:06
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Demon's Souls Remake - zobaczcie dziennik dewelopera dotyczący muzyki

W nawiązaniu do wczorajszego zwiastuna rozgrywki firmy Sony Interactive Entertainment, Sony Interactive Entertainment Japan Studio oraz Bluepoint Games opublikowały nowy dziennik dewelopera dla Demon’s Souls Remake, który skupia się na muzyce.

Udźwiękowienie remaku Demon’s Souls zostało przeprojektowana i ponownie nagrane z pomocą 75-osobowej orkiestry, 40-osobowego chóru oraz wielu solistów wokalnych i instrumentalnych. Co ciekawe, Sony Interactive Entertainment potwierdziło, że 26 listopada wyda ścieżkę dźwiękową przedsięwzięcia na platformach cyfrowych, a wkrótce potem na CD wraz z wytwórnią Milan Records. Przedsprzedaż rozpocznie się na początku grudnia.

Demon’s Souls ukaże się na PlayStation 5 w dniu premiery konsoli, to jest 12 listopada w Ameryce Północnej i Japonii oraz 19 listopada w Europie. Z pewnością wielu graczy sięgnie po ten tytuł, jako jeden z pierwszych na ich nowym sprzęcie, toteż warto się przy okazji zainteresować również warstwą muzyczną. Jeżeli są wśród Was pasjonaci soundtracków z gier, odsyłamy do tego z produkcji From Software.

Obejrzyj pamiętnik dewelopera i posłuchaj utworu „Flamelurker”.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   11:48, 02.11.2020
W oryginale z PS3 moim zdaniem był lepszy soundtrack.