Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game Remastered za darmo w Epic Games Store

Na platformie Epic Games Store pojawiły się nowe gry dostępne za darmo - Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game Remastered.

@ 30.10.2020, 12:53
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game Remastered za darmo w Epic Games Store

Na platformie Epic Games Store pojawiły się nowe gry dostępne za darmo! Do cotygodniowej rotacji darmowych tytułów rozdawanych przez firmę Tima Sweeneya trafiły Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game Remastered. Promocja potrwa do 5 listopada!

Blair Witch to projekt krakowskiego studia Bloober Team. Gra to horror z pierwszoosobową kamerą, którego akcja została osadzona w uniwersum kultowej serii filmów grozy o tej samej nazwie. Bohaterem jest były policjant o imieniu Ellis, który wkracza do lasu Black Hills w stanie Maryland poszukując zaginionego chłopca. Staje nie tylko twarzą w twarz z kryminalną zagadką, lecz również ze śmiertelnym zagrożeniem, które może dotknąć jego samego.

Ghostbusters: The Video Game Remastered to odświeżona wersja przygodowej gra akcji z 2009 roku, w której wcielamy się w tytułowy zespół łowców duchów. Historia zaprezentowana w grze rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z filmowej drugiej części - Vigo został pokonany, a Nowy Jork zmienił się nie do poznania. Wcielając się w zespół łowców duchów realizujemy kolejne zlecenia, rozwiązując łamigłówki i zagadki środowiskowe, a także "zasysając" kolejne zjawy z nie z tego świata.


Sprawdź także:
Blair Witch

Blair Witch

Premiera: 30 sierpnia 2019
PC, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Blair Witch to horror z pierwszoosobową kamerą, którego akcja została osadzona w uniwersum kultowej serii filmów grozy o tej samej nazwie. Za projekt odpowiada polskie st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?