Z 343 Industries odchodzi reżyser Halo Infinite

Sytuacja dookoła gry robi się coraz bardziej napięta.

@ 29.10.2020, 10:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Z 343 Industries odchodzi reżyser Halo Infinite

343 Industries opracowuje obecnie najnowszą odsłonę cyklu Halo, czyli Infinite. Projekt miał zadebiutować w tym roku, ale po tym, jak Microsoft pokazał pierwszy gameplay i po reakcjach graczy zdecydowano się go opóźnić. Sytuacja u dewelopera musi być w rezultacie niewesoła.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy reżyser Halo Infinite, Chris Lee, zdecydował się zrezygnować ze swojego dotychczasowego stanowiska. Nadal będzie on zatrudniony w 343 Industries, tyle że będzie pełnił zupełnie inną rolę, na razie nie wiemy jaką.

Lee to trzecia kluczowa osoba dla Halo Infinite, która opuściła projekt. Najpierw na podobny krok zdecydował się kreatywny dyrektor przedsięwzięcia, Tim Longo, a potem jego następca Mary Olson. Obie osoby zrezygnowały z pracy przy grze w 2019 roku.

Jak teraz wygląda sytuacja w studiu? Ciężko powiedzieć. Halo Infinite ma zadebiutować w 2021 roku, choć jest też spora szansa na to, że zagramy dopiero w 2022 - krążą o tym plotki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?