Devil May Cry 5 Special Edition na Xboksie Series S bez wsparcia dla ray-tracingu

Na szczęście cała zawartość będzie taka sama, jak na mocniejszym next-genie Microsoftu.

@ 27.10.2020, 19:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Devil May Cry 5 Special Edition na Xboksie Series S bez wsparcia dla ray-tracingu

Przed momentem opublikowaliśmy na naszych łamach wiadomość, której nikt się raczej nie spodziewał. Chodzi o kolejne przesunięcie premiery Cyberpunk 2077. Teraz nieco mniej szokujące, aczkolwiek również ważne doniesienia.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Devil May Cry 5 Special Edition na Xboksie Series S nie będzie w stanie skorzystać z ray-tracingu. Słabszy wariant nowej platformy Microsoftu nie jest w stanie obsłużyć wspomnianej technologii i dlatego deweloperzy z niej zrezygnowali. Na szczęście to jedyne "cięcie", jakiego dokonano.

Na Xboksie Series S, prócz ray-tracingu, dostaniemy pełne doświadczenie. Otrzymamy więc możliwość wcielenia się w Virgila, nowy poziom trudności oraz znacznie zredukowane czasy wczytywania danych. Bawić będziemy się też w trybie oferującym aż 120 klatek na sekundę.

Na koniec nadmienię jeszcze, że Devil May Cry 5 Special Edition dla Xboksa Series X nie będzie miało ray-tracingu od premiery. Zostanie on do gry dodany w późniejszym czasie, w formie aktualizacji. Tylko na PlayStation 5 będziemy podziwiać ray-tracing od dnia debiutu.

Premiera Devil May Cry 5 Special Edition zaplanowana została na dzień 10 listopada bieżącego roku. Będzie ono dostępne wyłącznie na Xboksie Series X/S oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5 Special Edition

Devil May Cry 5 Special Edition

Premiera: 10 listopada 2020
PS5, XBOX X/S

Devil May Cry 5 Special Edition to odświeżona wersja "piątki" przygotowana specjalnie na konsole kolejnej generacji.Wcielamy się w dwóch bohaterów - doskonale znanego Dan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?