Zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War

Firma Activision chce nam przypomnieć o zbliżającym się debiucie kolejnego Call of Duty.

@ 27.10.2020, 09:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops - Cold War

Premiera Call of Duty: Black Ops - Cold War coraz bliżej, a to oznacza, że w sieci pojawił się zwiastun premierowy przedsięwzięcia. Opublikował go oczywiście wydawca, firma Activision.

Call of Duty: Black Ops - Cold War trafi do sprzedaży 13 listopada bieżącego roku, a będzie ono dostępne na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Jeśli chcecie wiedzieć czego mniej więcej się spodziewać, spójrzcie na poniższy odtwarzacz.

Nowy projekt amerykanów stawia, jak zwykle, na szybką i dynamiczną akcję. Chociaż zwiastun trwa zaledwie 60 sekund, podczas seansu widzimy strzelanie, wybuchy, ucieczki, szturmy - wszystko to, z czego słynie popularny cykl. Jak na dłoni widać, że Black Ops - Cold War do pewnego stopnia wzoruje się na Modern Warfare.

Jeszcze raz przypominam, że premiera Call of Duty: Black Ops - Cold War zaplanowana została na 13 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?