Twórcy Godfall przybliżają nam system progresji

Mamy sporo nowych informacji na temat przedsięwzięcia.

@ 23.10.2020, 12:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Twórcy Godfall przybliżają nam system progresji

Studio odpowiedzialne za GodfallCounterplay Games, postanowiło przybliżyć graczom system progresji, jaki opracowało na potrzeby gry. Szczegółami podzielił się techniczny producent projektu, Richard Heyne.

"Chcieliśmy uniknąć paraliżu, ponieważ walka w Godfall może być szybka i dynamiczna. To gra upakowana akcją i jeśli co dwa poziomy będziesz musiał otworzyć interfejs i przeczytać opisy umiejętności, aby wybrać najlepszą ścieżkę... nie takie były nasze założenia, wpłynęłoby to negatywnie na doznania graczy".

System progresji działa zatem niejako w tle. Czasem swoje umiejętności podnosimy za sprawą odpowiedniej broni, a czasem po prostu dzięki modyfikacjom i dodatkowemu wyposażeniu. Możliwe jest korzystanie z dwóch oręży jednocześnie, amuletów, pierścieni itd. Zmieniać się je da w trakcie misji, ale upgradowanie możliwe jest tylko w Sanctum.

"Jeśli jakiś przedmiot Ci się spodoba i będziesz chciał z niego korzystać przez dłuższy czas, chcieliśmy mieć pewność, że będziesz mógł to zrobić, nawet przez całą grę".

Więcej na temat wyposażenia znajdziecie w poniższym materiale filmowym. Premiera Godfall odbędzie się już 12 listopada, a grać będziemy wówczas na PC oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   15:52, 23.10.2020
Wiecie co ta gra zaczyna mi się w sumie coraz bardziej podobać Uśmiech
Takie bardziej dynamiczne i kolorowe bloodborne Szczęśliwy

I w sumie to można dołożyć ją do gier stricte exclusywnych ;)
Skoro MS gry wydawane na xbox i windowsa nazywa exclusywami to dlaczego Sony nie może Dumny
0 kudosMicMus123456789   @   19:48, 23.10.2020
Całkiem sporo umiejętności do wyboru. Dobrze wiedzieć, że menu mają bardzo przejrzyste i nie będzie opcji pogubić się w nawigacji.