Robert Lewandowski już gra na PlayStation 5

A przynajmniej trzyma nowego DualShocka.

@ 23.10.2020, 01:15
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Robert Lewandowski już gra na PlayStation 5

Firma Sony z pewnością ma pieniądze na marketing, a niecały miesiąc dzielący nas od premiery PlayStation 5 to odpowiedni moment na ich wykorzystanie. Nie dziwi więc specjalnie reklama, do której zatrudniono nie kogo innego, jak Roberta Lewandowskiego.

Polski napastnik raczej nigdy specjalnie nie kojarzył się z grami wideo (nie licząc gier piłkarskich) i podejrzewamy, że sam Lewandowski przesadnie zapalonym graczem nie jest. Jest za to bardzo rozpoznawalnym piłkarzem, choć nie aż tak medialnym jak Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Neymar czy chociażby gwiazda instagrama (i sporadycznie boiska) - Paul Pogba. 

Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie Lewy - obok rapera Travisa Scotta - jest pierwszym celebrytą, który pochwalił się PlayStation 5 (a konkretniej - padem od konsoli) na swoich social mediach. Co prawda nadwiślański napastnik gra najwyraźniej z wyłączonym padem, ale komu by to tam przeszkadzało... 

W ręce pozostałych graczy PlayStation 5 trafi nieco później - 19 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:55, 23.10.2020
Co ciekawe tego typu wpadki zdarzają się dość często. Pamiętam, że był gdzieś przypadek reklamy PSP lub PSV gdzie, osoba występująca z konsolą grała na niej trzymając ją do góry nogami lub ekranem jak kto woli.
1 kudosTheCerbis   @   19:58, 23.10.2020
Dostał pada, konsoli już nie. Dumny