Fallout 76 sprawdzimy za darmo - przez kilka dni

Bethesda otwiera wrota krypty i zaprasza chętnych.

@ 21.10.2020, 17:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Fallout 76 sprawdzimy za darmo - przez kilka dni

Od momentu premiery Fallout 76 minęło sporo czasu, a gra - według największych fanów - została przez ten czas mocno przebudowana i w końcu stanowi całkiem ciekawą propozycję dla fanów cyklu.

Mimo katastrofalnych opinii, Bethesda nie spoczęła na laurach i przygotowała kilka solidnych aktualizacji do Fallout 76. Jedna z największych, Wastelanders, dodała nawet postaci NPC, których zabrakło w pierwowzorze. Poza tym twórcy dodali dziesiątki nowych misji, wyzwań, przedmiotów. Zmieniono też i usprawniono niektóre mechanizmy. 

Od dziś możemy sprawdzić czy warto do Fallout 76 wrócić, albo w ogóle zacząć przygodę z grą. Bethesda właśnie udostępniła grę za darmo, a my możemy zwiedzać postapokaliptyczny świat do 26 października. Tytuł sprawdzimy na wszystkich platformach - PC (Steam, Bethesda Launcher), PlayStation 4 (PS Store) czy Xboksie One (Microsoft Store - wymagana subskrypcja Live Gold).

Ponadto zarówno nowi jak i obecni gracze mogą przetestować usługę Fallout 1st, czyli coś w rodzaju abonamentu premium, jaki został kilka miesięcy temu wprowadzony do Fallout 76. Jeśli zdecydujecie się na zakup samej gry, to aktualnie jest ona przeceniona i nabędziemy ją za niecałe 68 zł.

Przed przystąpieniem do zabawy na PC zerknijcie na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?