Assassin's Creed Valhalla - podbój Paryża w płatnym DLC

Poznaliśmy plany dotyczące popremierowego wsparcia gry.

@ 21.10.2020, 01:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed Valhalla - podbój Paryża w płatnym DLC

Firma Ubisoft zaprezentowała popremierowe plany rozwoju nadchodzącego Assassin's Creed Valhalla. Jak na francuski koncern przystało, gra otrzyma szereg płatnych i darmowych dodatków.

Premiera Assassin's Creed Valhalla
Gra zadebiutuje 10 listopada na PC, PS4, XOne oraz Xbox Series X / S. Nabywcy PlayStation 5 zagrają od 19 listopada.

Pierwsze nowości otrzymamy jeszcze do końca roku, a nawet na premierę - o ile posiadamy Season Pass. Mowa o misji "Legenda o Beowulfie". Za darmo z kolei, dla wszystkich, będą przez kolejne miesiące pojawiać się nowe tryby rozgrywki. Będą one rozbudowywać m.in. tryb najazdu, wniosą ulepszenia systemu podwładnych czy świeże wydarzenia w naszej osadzie. Nie zabraknie też nowych przedmiotów i umiejętności, a także trybu edukacyjnego. To wszystko otrzymamy w przeciągu kolejnych miesięcy, aż do końca 2021 roku.

Osoby spragnione dalszej fabuły po ukończeniu podstawki będą mogły zainwestować w dwa większe dodatki. Pierwszy z nich to "Gniew Druidów", a drugi to "Oblężenie Paryża". Szczególnie interesująco zapowiada się z pewnością właśnie to drugie rozszerzenie, które pozwoli nam zaatakować - i przy odrobinie szczęścia podbić - stolicę Francji.

Szczegóły zdradza poniższy materiał wideo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?