Brutalna siła na zwiastunie Assassin's Creed: Valhalla

Zobaczcie w jaki sposób główny bohater Assassin's Creed: Valhalla może rozgramiać swoich przeciwników.

@ 20.10.2020, 11:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Brutalna siła na zwiastunie Assassin's Creed: Valhalla

Na temat Assassin's Creed: Valhalla wiemy już całkiem sporo. Wiemy m.in. to, że grając, będziemy mogli zdecydować w jaki sposób eliminować napotkanych przeciwników. Jedna z opcji to "brutalna siła". Została ona zaprezentowana na najnowszym materiale filmowym.

Wideo trafia do nas za sprawą redakcji IGN. To właśnie poprzez nią twórcą chcą nam pokazać jak sprawnym wojownikiem będzie Eivor, czyli główny bohater Assassin's Creed: Valhalla. Jak zobaczycie na filmie, metod eliminowania oponentów mu/jej nie brakuje.

Warto jeszcze wspomnieć, że gameplay prezentuje osadę Eivora - swoiste miejsce wypadowe, które, żeby było ciekawiej, będziemy mogli rozbudowywać i rozwijać. Dla przykładu możliwe będzie zbudowanie kuźni, za sprawą której następnie możemy usprawniać posiadane wyposażenie.

Premiera Assassin's Creed: Valhalla zaplanowana została na dzień 10 listopada, jeśli chodzi o PC (wymagania), PS4, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S. Na PlayStation 5 projekt zadebiutuje 12 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?