Pierwsze recenzje Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth zbiera pierwsze oceny. Sprawdźcie, jak poradził sobie najnowszy horror.

@ 19.10.2020, 20:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4

Pierwsze recenzje Amnesia: Rebirth

Pojawiły się pierwsze recenzje najnowszego horroru Frictional Games, Amnesia: Rebirth, i, jak się okazuje, przedsięwzięcie ekipy specjalizującej się w straszeniu nas wypada całkiem nieźle.

Minęło dziesięć lat od premiery Amnesia: Mroczny Obłęd, a Frictional Games - ośmielone sukcesem SOMY - powróciło z kontynuacją horroru w postaci Amnesia: Rebirth.

Gra zadebiutuje jutro, 20 października, na PC i PlayStation 4. Jak się okazuje, zrobiła wrażenie na krytykach na całym świecie. Jeśli macie ochotę na odrobinę horroru i emocji, wygląda na to, że będzie to idealna produkcja dla Was.

Wielu recenzentów podkreśla, że trudno jest w rzeczywistości zagłębić się w zbyt wiele szczegółów na temat gry bez ujawnienia kilku dość mocnych spoilerów, więc zamiast tego przejdziemy do bardziej ogólnego przeglądu.

W produkcji przemierzasz spalone pustynie i ciemne jaskinie, aby utrzymać postać gracza, Tasi, przy życiu i odkryć tajemnicę historii. Oceny wystawione przez recenzentów mówią jednak same za siebie - mamy do czynienia z wysokiej jakości dziełem.

  • USGamer – 4.5/5
  • GameSpot – 8/10
  • GamesRadar – 4/5
  • Trusted Reviews – 4/5
  • IGN – 8/10
  • Game Informer – 7.5/10
  • DualShockers – 9/10
  • PC Gamer – 91/100

Sprawdź także:
Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth

Premiera: 20 października 2020
PC, PS4

Amnesia: Rebirth to kolejna odsłona popularnego cyklu horrorów od studia Frictional Games.W grze trafiamy na pustynię w Algierii. Wcielamy się w postać kobiety o imieniu ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?