W Cyberpunk 2077 skradniesz niejeden pojazd na wiele różnych sposobów

Cyberpunk 2077 będzie niczym Grand Theft Auto V - ukradniesz wiele różnych pojazdów w grze.

@ 19.10.2020, 20:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps, xbox one, ps5, xbox x/s

W Cyberpunk 2077 skradniesz niejeden pojazd na wiele różnych sposobów

Twórcy Cyberpunk 2077 potwierdzają, że jeśli nie ulepszysz V, głównego bohatera gry, pod pewnymi względami, nie będziesz w stanie kraść samochodów ani innych pojazdów. Za złodziejstwo będą odpowiedzialne konkretne umiejętności.

Pisząc najprościej, Cyberpunk 2077 nie przypomina serii Grand Theft Auto czy Watch Dogs, w których można zwinąć dowolny pojazd od samego początku. W Night City musisz zdobyć umiejętności dotyczące wszystkiego, co chcesz robić, a podprowadzanie wehikułów nie jest wyjątkiem. Zgodnie z najnowszymi szczegółami z 4 odcinka Night City Wire, samochody w grze można ukraść na różne sposoby, ale należy nauczyć się korzystania z nich, rozwijając V w trakcie rozgrywki.

Jeśli chcesz wyrzucić kierowcę z jego siedzenia i ukraść samochód, powinieneś ulepszyć umiejętności związane z sekcją Ciało. Z drugiej strony, jeśli wolisz włamać się do zaparkowanych maszyn i wykonywać swoją pracę po cichu, pomocne byłoby rozszerzenie umiejętności technicznych.

Jak uj1awniono wcześniej, nie możesz posiadać samochodów, które ukradłeś komuś innemu, jednak zostaną one w jakiś sposób dodane do Twojej kolekcji. Jeśli nie masz własnego auta, nie możesz go zaparkować w garażu i nie pojawi się na liście pojazdów dostępnych do przywołania.

Cyberpunk 2077 będzie dostępne na Xboksie One, PS4 i PC od 19 listopada. Gracze na PC będą mogli grać przez GeForce Now od dnia premiery.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?