Cyberpunk 2077 na premierę dostępny będzie w GeForce Now

Firma Nvidia ogłosiła, że Cyberpunk 2077 w dniu swojej premiery trafi do biblioteki usługi GeForce Now.

@ 19.10.2020, 16:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Cyberpunk 2077 na premierę dostępny będzie w GeForce Now

W bibliotece GeForce Now niedługo pojawi się bardzo interesujący gość. Firma Nvidia ogłosiła bowiem najnowszym spotem swojej abonamentowej usługi grania w chmurze, że na premierę pojawi się nie kto inny jak Cyberpunk 2077!

Nvidia wraz ze swoim GeForce Now niedługo pozyskać może wiele nowych klientów. W odróżnieniu od innych technologii i firm oferujących strumieniowanie rozgrywki z chmury, Nvidia pozwala na np. kupowanie gier na Steamie i wtedy transmitowanie posiadanych tytułów. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by płacić 25 złotych miesięcznie i cieszyć się stałą biblioteką tytułów dostępnych na życzenie.

Wśród nich 19 listopada pojawi się Cyberpunk 2077! W najnowszym zwiastunie opublikowanym wczoraj (tj. 18 października) GeForce Now specjalne miejsce miała prezentacja Cyberpunka, który zawita tam w dniu swojej premiery. Co ciekawe, oprócz technologii od Nvidii, dzieło CD Projekt RED trafi też do Stadii oferowanej przez Google. I wbrew wcześniejszym zapewnieniom, że będzie opóźniona względem debiutu na PC-tach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, trafi tam również w dni swojej rynkowej premiery.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   09:15, 20.10.2020
Mnie tam dziwi, że nie wszystko działa w GeForce Now, przecież ta usługa to tylko odpłatne wypożyczenie hardware od Nvidii, każdy producent gier powinien chcieć to wspierać.
Logiczne jest, że jak odpada bariera wymagań sprzętowych, to chętniej człowiek kupi grę, a tu jakieś sztuczne przeszkody.

Korporacji nie ogarniesz. One chyba oczekują opłat za możliwość uruchamiania ich gier?

A jeśli chodzi o Cyberpunka, petarda by była jakby trafił na premierę do Gamepassa.
To by zmieniło wszystko, na zawsze.
Szkoda, że na taką rewolucje jeszcze za wcześnie.