Tom Clancy's Rainbow Six: Siege dołączy do Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trafi do usługi Xbox Game Pass 22 października.

@ 19.10.2020, 15:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
xbox one, xbox x/s

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege dołączy do Xbox Game Pass

W ostatnich dniach na Twitterze pojawiła się grafika pozornie niezwiązana z niczym konkretnym. Profil usługi Xbox Game Pass udostępnił średniowieczną twierdzę, nad którą było umieszczonych sześć tęcz. Ten niezbyt wygórowany rebus był naturalnie nawiązaniem do tytułu Rainbow Six: Siege - dostaliśmy właśnie potwierdzenie, że ta gra trafi niedługo do Game Passa na konsolach i chmurze!

Na Xbox Wire pojawił się artykuł zapowiadający Tom Clancy's Rainbow Six: Siege w Xbox Game Pass. Produkcja, która zgromadziła przez kilka lat obecności na rynku blisko 60 milionów graczy będzie mogła powiększyć to grono dzięki nowym osobom posiadającym aktywny abonament. Produkcja Ubisoftu wejdzie do usługi 22 października, czyli za kilka dni!

Rainbow Six: Siege dostanie nową wersję na Xboksa i PlayStation 5, która pozwoli na grę w 120 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K.


Sprawdź także:
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona słynnej serii taktycznych strzelanek autorstwa firmy Ubisoft, znanej z takich produkcji jak Assassin's Creed, Watch_Dog...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?