Assassin's Creed: Valhalla ukończone - gra ze statusem gold

Najnowszy open-world od Ubisoftu zadebiutuje za niecały miesiąc.

@ 16.10.2020, 20:10
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla ukończone - gra ze statusem gold

Francuski koncern Ubisoft poinformował o ukończeniu prac nad jedną z najważniejszych premier w swoim tegorocznym zestawieniu. Assassin's Creed: Valhalla uzyskało status gold!

Oznacza to, że zrealizowano wszystkie prace związane z głównym procesem produkcyjnym, a tłocznie wkrótce rozpoczną wypalanie płytek z grą. Naturalnie deweloperzy nie mogą myśleć o wolnym, bo do premiery zostało jeszcze trochę czasu więc twórców czeka łatanie ostatnich znalezionych błędów. A jak dobrze wiemy, tych w grach z otwartym światem najczęściej nie brakuje.

Assassin's Creed: Valhalla osadzone jest w czasach dominacji wikingów. Akcja gry ma miejsce głównie w Skandynawii i podbijanej przez wojowniczy lud Wielkiej Brytanii. Twórcy przygotowali, wzorem dwóch poprzednich odsłon, pokaźną mapę, podzieloną na rozmaite lokalizacje. Sama rozgrywka nie odbiega zbytnio od tego, co widzieliśmy w Assassin's Creed: Odyssey. Naturalnie przygotowano garść nowych rozwiązań, lecz rdzeń rozgrywki pozostaje niemal identyczny. 

Premiera Assassin's Creed: Valhalla zaplanowana jest na 10 listopada dla PC, PS4, Xbox One i Xbox Series X. Na PlayStation 5 gra trafi 12 listopada.

W tym miejscu znajdziecie z kolei wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   22:31, 17.10.2020
Muszą łatać bo w końcu Day One patch sam się nie zrobi Dumny