Cyberpunk 2077 - prezentacja pojazdów oraz styli głównego bohatera

Wybierać będziemy mogli spośród wielu pojazdów oraz stylów.

@ 15.10.2020, 20:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077 - prezentacja pojazdów oraz styli głównego bohatera

Kolejna konferencja z cyklu Night City Wire już za nami, a to oznacza, że mamy garść nowych informacji i materiałów na temat gry Cyberpunk 2077

Pierwsze wideo to prezentacja tego, jak wyglądać może prowadzona przez nas postać. Wybierać możemy spośród czterech zróżnicowanych stylów, a każdy to inna historia, status oraz cechy.

Drugi materiał skupia się natomiast na pojazdach, przynajmniej części z nich, jakimi będziemy w stanie podróżować po wirtualnym świecie. Co ważne, różnią się one nie tylko wyglądem, ale także sposobem prowadzenia.

Dla osób mniej zamożnych przygotowano samochody z kategorii ekonomicznej. Dla graczy bogatszych są oczywiście auta znacznie bardziej imponujące, w tym ciężarówki i czołgi. Dla prawdziwych ryzykantów są jeszcze motocykle.

Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana została na dzień 19 listopada bieżącego roku, a grać będziemy na PC , PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):