Destiny 2 - znamy datę premiery gry na PS5 i Xboksie Series X/S

Bungie przygotowuje się do next-genowej premiery Destiny 2. Grać będziemy jeszcze w tym roku.

@ 15.10.2020, 20:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Destiny 2 - znamy datę premiery gry na PS5 i Xboksie Series X/S

Destiny 2 to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych obecnej generacji. Jej deweloperzy, studio Bungie, nie mogą więc odpuścić platform next-genowych. Właśnie dowiedzieliśmy się kiedy projekt trafi do sprzedaży na PS5 i Xboksie Series X/S.

Bungie ujawniło, że dostosowane do next-genów Destiny 2 zadebiutuje w sieci w dniu 8 grudnia bieżącego roku. Projekt zostanie oczywiście odpowiednio podrasowany, a ponadto twórcy przygotowują garść usprawnień, mających pozytywnie wpłynąć na doznania, jakie czerpać będziemy z zabawy.

Jedna z ważniejszych zmian to suwak pola widzenia, dzięki któremu będziemy mogli zmienić pole, jakie obejmowane jest przez kamerę. Do tej pory ustawienia tego typu występowały głównie na komputerach, niebawem będziemy mogli z niego skorzystać w Destiny 2.

Inna istotna modyfikacja wpłynie na czas wczytywania danych. Dzięki temu, że konsole następnej generacji wyposażono w nośniki SSD, czas ładowania rozgrywek ma być znacząco skrócony. Wpłynie to oczywiście na przyjemność z zabawy, matchmaking i wiele innych elementów projektu.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że Bungie wprowadziło do gry funkcję cross-generation play. Dzięki niej gracze Xboksowi będą w stanie ze sobą grać, tak samo jak gracze korzystający z PlayStation. Osoby, które będą chciały zaktualizować swoje wersje Destiny 2 do wydania next-genowego zrobią to za darmo.

Na koniec nadmienię, że 10 listopada debiutuje kolejny dodatek dla Destiny 2, zatytułowano go Destiny 2: Beyond Light.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?