Baldur's Gate III - zapisów z wczesnego dostępu nie przeniesiemy do pełnej wersji

Wczesny dostęp Baldur's Gate III trwa w najlepsze. Jak podaje producent, zapisów z nich nie przeniesiemy do pełnej wersji, więc możecie poszaleć!

@ 15.10.2020, 09:34
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Baldur's Gate III - zapisów z wczesnego dostępu nie przeniesiemy do pełnej wersji

Na stronie społeczności Steam Larian Studios szczegółowo wyjaśniło, że pliki zapisu i postępy w Baldur's Gate III z wczesnego dostępu zostaną skasowane i nie będą zgodne z ostatecznym wydaniem gry w przyszłości.

Biorąc pod uwagę, że produkcja będzie podlegać częstym aktualizacjom i zmianom prowadzącym do jej wydania, nie jest to raczej niespodzianką, że zapis z wersji early access może nie działać w premierowym wydaniu. W przypadku tak ogromnej gry, jak Baldur’s Gate 3 ważne jest, aby twórcy dopracowali ją na tyle, aby nie sprawiała problemów po premierze. Dlatego m.in. organizowane są testy wczesnych wersji.

Można zrozumieć twórców, że właśnie na takie rozwiązanie się zdecydowali. Early Access to tylko dostęp do wciąż niefinalnego projektu, a same testy mają dać deweloperom dodatkowy czas oraz okazję ku temu, aby produkt finalnie wycyzelować i naprawić błędy. Warto dodać, że testowy produkt jest dostępny na Steam i można śmiało pobierać i ogrywać przedpremierową edycję BG3 (za opłatą oczywiście).

Baldur’s Gate 3 w pełnej wersji nie ma jeszcze daty premiery.


Sprawdź także:
Baldur's Gate III

Baldur's Gate III

Premiera: 06 października 2020
PC

Baldur's Gate III to kontynuacja kultowej serii klasycznych gier cRPG, która wraca po 18 latach. Za przygotowanie gry odpowiada Larian Studios, ojcowie cyklu Divinity: Or...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?