Borderlands 3 zaktualizujemy do next-genów za darmo

Zrobimy to oczywiście w ramach tej samej rodziny konsol.

@ 14.10.2020, 09:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Borderlands 3 zaktualizujemy do next-genów za darmo

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów Borderlands 3. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, ostatnie dzieło studia Gearbox będziemy w stanie zaktualizować do wydania next-genowego bez jakichkolwiek opłat.

Z informacji prasowej nadesłanej przez Take-Two wynika, że Borderlands 3 na Xboksie Series X/S oraz PlayStation 5 otrzyma darmową aktualizację. Dzięki niej możliwe będzie pozyskanie wydania next-genowego, jeśli dysponujecie tym dla obecnej generacji, bez żadnych dodatkowych opłat.

Aktualizacja Borderlands 3 do wariantów next-genowych udostępniona zostanie w dniu premiery nowych konsol, czyli 10 listopada, jeśli mówimy o Xboksie Series X/S, a 12 lub 19 listopada dla PlayStation 5 - w zależności od regionu, o jakim mowa.

Jeśli chodzi o zmiany, Borderlands 3 ma wykorzystać dodatkową moc obliczeniową nowych konsol, podnosząc jakość oprawy wizualnej. Na obu konsolach grać będziemy z 60 klatkami na sekundę i w rozdzielczości 4K. Na konsolach next-genowych możliwy będzie czteroosobowy tryb podzielonego ekranu.

Borderlands 3 jest obecnie dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?