Na Xboksie Series S gra Fallout 4 działa w 60 klatkach na sekundę

Fallout 4, jedna z największych przygód obecnej generacji, działać będzie na Xboksie Series S w 60 klatkach na sekundę.

@ 14.10.2020, 08:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox one, xbox x/s

Na Xboksie Series S gra Fallout 4 działa w 60 klatkach na sekundę

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Fallouta. Czwarta odsłona tej serii na konsoli Xbox Series S działa wyśmienicie i w 60 klatkach na sekundę.

Niedawno Microsoft pokazał krótki klip, który skupia się na grze Bethesdy. W krótkim „demo technologicznym” przesłanym przez giganta z Redmond pokazano równoległe porównanie Fallouta 4 na obecnej i next-genowej konsoli Xbox. Generalnie projekt osiąga 30 klatek na sekundę na konsolach obecnej generacji, ale na Xboksie Series S jego wydajność jest podwojona i zwiększona do 60 FPS.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Xbox Series S nie będzie obsługiwać ulepszeń Xboksa One X w grach kompatybilnych wstecz, ale będzie oferował własne usprawnienia (jak te wymienione powyżej).

Nowym sprzęcie starsze produkcje mają szansę zabłysnąć na nowo. Zasługa w tym architektury Xboksa Series S. Oprócz odpalania tysięcy gier z poprzednich generacji sprzętowych, robi on również rzeczy na poziomie systemu, co pozwala mu udoskonalać starsze tytuły: od wyższej liczby klatek na sekundę, po dodawanie HDR do gier, które pierwotnie go nie miały.

Poniżej możecie rzucić okiem na to, jak świetne Fallout 4 wygląda na nowej platformie Microsoftu. Jeśli zamierzacie grać, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Sprawdź także:
Fallout 4

Fallout 4

Premiera: 10 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 4 to kolejna odsłona uznanej serii gier cRPG. Za produkcję odpowiada ekipa Bethesda Game Studios, znana z takich gier jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy tez Fall...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:02, 14.10.2020
Jedną z rzeczy, która przekonała mnie do zakupu Xboxa One X była właśnie wsteczna kompatybilność. Podchodziłem do tego sceptycznie do czasu, aż zobaczyłem jak XOX usprawnia starsze tytuły. Biblioteczka gier z pierwszego Xa oraz X360 ze wsteczną zgodnością od razu zaczęła rosnąć. Na Series S oraz Series X dodatkowo tytuły z obecnej generacji tak jak przykładowy Fallout 4 będą działać lepiej i tutaj duży plus dla Microsoftu.
0 kudosbalic87   @   12:18, 14.10.2020
Ja tam chyba już wolę Xbox series X ponieważ przejście z 30 na 60fps to jest raptem 2-krotnie większa wydajność wiec raczej trochę mało jak na sprzęt nowej generacji ...

Jestem ciekawy jakie parametry będą osiągały gry nowej generacji raczej sporo niższe niż zapowiadali