Squadron 42, projekt wyodrębniony ze Star Citizen, nieprędko ujrzy światło dzienne

Chris Roberts z Cloud Imperium Games jasno oświadczył - Squadron 42, czyli kampania fabularna ze Star Citizen, która stała się osobnym produktem, wyjdzie, kiedy będzie gotowe.

@ 12.10.2020, 12:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Squadron 42, projekt wyodrębniony ze Star Citizen, nieprędko ujrzy światło dzienne

Star Citizen to już (nie)sławny przykład na to, że proces produkcji gry można przeciągać i modyfikować niemal w nieskończoność. Jak przed laty Duke Nukem Forever, teraz Chris Roberts z Cloud Imperium Games nieustannie modyfikuje, przerabia i szlifuje swoje magnum opus. Z tego projektu wyodrębniono moduł zawierający kampanię dla pojedynczego gracza i uczyniono z niego osobny produkt - Squadron 42 - który też nieprędko zostanie wypuszczony.

Squadron 42 to kampania fabularna Star Citizen, która jakiś czas temu została wycięta z gry i ufundowana na Kickstarterze jako osobna gra. Beta tytułu pierwotnie miała trafić do graczy w drugim kwartale tego roku, lecz w 2019 Chris Roberts przełożył ją o pół roku. Dziś jednak wydał oświadczenie, w którym nakreśla nowy termin: "kiedy będzie gotowa".

Chris Roberts odpowiedział na nurtujące graczy pytanie odnośnie wydania Squadron 42. W dość rozbudowanej odpowiedzi zawarł chyba esencję tego, jak pracuje jego studio Cloud Imperium Games, przekładając premierę gry na "kiedy będzie gotowa". Oznacza to tyle, co nic. Jednocześnie prawdpodobnie zrywając wcześniejsze postanowienie odnośnie wypuszczenia wersji beta: powiedział wyłącznie to, że projekt jest jeszcze daleki od tego stadium.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?