The Outer Worlds 23 października trafi na Steam

Studio Obsidian Entertainment ogłosiło datę premiery The Outer Worlds na Steamie. Ta odbędzie się 23 października.

@ 12.10.2020, 09:27
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

The Outer Worlds 23 października trafi na Steam

Studio Obsidian Entertainment poinformowało za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze, że The Outer Worlds po rocznej ekskluzywności na platformie Epic Games Store trafi w końcu na Steama. Kolejna już premiera ostatniego RPG akcji od twórców m.in. Alpha Protocol czy Fallout: New Vegas zaplanowana została na 23 października!

W jednym z ostatnich tweetów studio Obsidian Entertainment ogłosiło w końcu datę wydania The Outer Worlds na Steamie. Ta, ze względu na wykupienie przez firmę Epic Games możliwości rocznej ekskluzywności, odbędzie się dopiero w tym miesiącu - 23 października. Zatem wszyscy, którzy z tego powodu wstrzymywali się z zagraniem w tego cRPG-a, już za niecałe dwa tygodnie będą mogli udać się na fantastyczną podróż pełną absurdów i charakterystycznego dla deweloperów humoru.

The Outer Worlds to ciepło przyjęty projekt Obsidian Entertainment, w którym wcielamy się w samodzielnie wykreowaną postać wybudzonego z hibernacji załoganta statku kosmicznego, orbitującego wokół orbitującej na krawędziach galaktyki ludzkiej kolonii Halcyon. Tytuł nie odbiegał od standardów dewelopera, o czym najlepiej świadczą opinie graczy i recenzentów. A propos, sprawdźcie również nasze wrażenia z The Outer Worlds!

Na początku września ukazało się pierwsze z dwóch zaplanowanych do gry dodatków - Peril on Gorgon (w polskiej wersji: Coś się czai na Gorgonie).


Sprawdź także:
The Outer Worlds

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?