Sony przygotuje nowe PlayStation Store z myślą o PlayStation 5

Na start PlayStation 5 firma Sony przygotowała również nową wersję sklepu PlayStation Store.

@ 11.10.2020, 11:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Sony przygotuje nowe PlayStation Store z myślą o PlayStation 5

W sieci poinformowano o tym, iż firma Sony przygotowała wraz z konsolą PlayStation 5 również nową wersję swojej witryny zakupowej, PlayStation Store.

Według PushSquare, Sony poinformowało deweloperów o nadchodzących zmianach w PlayStation Store. Mają one obejmować tylko gry na PS5 i PS4. Oznacza to, że w nowym sklepie nie będzie już można kupować cyfrowych gier dla PS3, PSP i PS Vita (zostanie opcja zakupu na danej konsoli). Jak sugeruje raport, nowy PlayStation Store będzie dostępny nie tylko na konsolach, ale także na smartfonach i w sieci. Jeśli opracowanie okaże się prawdziwe, aplikacje, motywy i awatary PS4 nie będą już dostępne za pośrednictwem urządzeń mobilnych i internetu.

Interfejs użytkownika Sony w konsolach PlayStation zawsze był znany ze swojej prostoty i łatwej nawigacji. Nowy PlayStation Store prawdopodobnie będzie przestrzegał tych samych zasad, jednak teraz, gdy mamy zamiar otrzymać konsolę wyposażoną w dysk SSD, kilka ulepszeń z pewnością pomogłoby w zapewnieniu super płynnego doświadczenia.

Sony niedawno udostępniło nowy film z PS5, przedstawiający pokrótce nową generację konsol. Oczekuje się, że w najbliższych tygodniach pojawi się więcej szczegółów dotyczących sprzętu, w tym nowego interfejsu użytkownika.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   18:14, 11.10.2020
O ile nowe PS Store jest naturalną koleją rzeczy, o tyle zabieranie możliwości zakupu gier na PS3, PS Vita oraz PSP przez przeglądarkową wersję sklepu jest jakimś nieporozumieniem Konsternacja Korzystanie z aplikacji na starszych konsolach jest niewygodne i czasem w ogóle ciężko coś znaleźć. Nie mówiąc już o tym, że promocji jest jak na lekarstwo Poirytowany