Poznaliśmy datę premiery Outriders

Nowe dzieło polskiego studia People Can Fly zadebiutuje mniej więcej za pół roku.

@ 08.10.2020, 19:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Poznaliśmy datę premiery Outriders

Outriders, nowe dzieło polskiego studia People Can Fly, miało pierwotnie zadebiutować pod koniec bieżącego roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, premierę opóźniono, choć tylko teoretycznie, bo nigdy konkretnego terminu wydania projektu nie poznaliśmy.

Z najnowszych informacji wynika, że w Outriders zagramy w lutym, a konkretnie 2 lutego 2021 roku. Co ważne, osoby, które zdecydują się na zakup wydania przeznaczonego dla PS4 lub Xboksa One, otrzymają darmową aktualizację do wydań next-genowych.

Jeśli chodzi o założenia, Outriders jest grą akcji nastawioną na tryb współpracy. Wcielając się w jedną z dostępnych klas, walczymy na pełnej niebezpieczeństw planecie, starając się przetrwać. Scenariusz związany jest też z tajemnicami skrywanymi przez nasz nowy dom.

Więcej na temat Outriders znajdziecie w artykule, w którym spisaliśmy nasze wrażenia z obcowania z projektem. Co do premiery, pamiętajcie: 5 lutego 2021 roku.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 01 kwietnia 2021
XBOX X/S, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?