Final Fantasy XVI - scenki przerywnikowe i historia są już wykonane

Wielka kontynuacja równie wielkiej serii jest już po części gotowa - Square Enix ma scenariusz i przerywniki.

@ 08.10.2020, 19:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

Final Fantasy XVI - scenki przerywnikowe i historia są już wykonane

Square Enix udostępniło nowe szczegóły na swojej stronie rekrutacyjnej. Większość zespołu programistów Final Fantasy XVI pracuje obecnie w domu, a postępy nad grą idą w dobrym kierunku - twórcy mają już scenariusz i przerywniki.

Square Enix obecnie rekrutuje personel do tworzenia map i lochów Final Fantasy XVI, przerywników filmowych o wysokiej jakości oraz schematów rozgrywki i walk z bossami. Podstawy rozwoju gry i produkcji scenariusza zostały ukończone. Teraz Creative Business Unit III potrzebuje nowej krwi, aby kontynuować prace nad walkami z bossami i resztą produkcji.

Wiedząc, że Final Fantasy XVI jest rozwijane na PlayStation 5, Square Enix modyfikuje sposób działania procesu produkcji zawartości, ponieważ zmieniają generacje konsol. W związku z tym osoby, które dołączą teraz, będą mogły uwzględniać nowe pomysły w sposobie pracy zespołu. Przede wszystkim jeśli chodzi o system walki i mapy w grze.

Choć może to nie być ostateczne, Final Fantasy XVI zostało niedawno ocenione przez PEGI jako gra tylko dla dorosłych. Wcześniej opublikowano komentarze Naoki Yoshidy z zespołu pracującego nad FF XVI podczas TGS 2020. Przede wszystkim powiedział, że wkrótce otworzy się strona ze zwiastunem, chociaż nie będzie miała żadnych wielkich zapowiedzi, ponieważ Square Enix szykuje więcej nowości na 2021 rok.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?