Mafia: Definitive Edition z darmową aktualizacją

Studio Hangar 13 opublikowało w sieci darmową aktualizację gry Mafia: Definitive Edition.

@ 08.10.2020, 11:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mafia: Definitive Edition z darmową aktualizacją

Mafia: Definitive Edition zadebiutowała mniej więcej dwa tygodnie temu, a deweloperzy ciągle rozwijają swoje przedsięwzięcie. W sieci właśnie pojawiła się jego darmowa aktualizacja.

Update dla Mafia: Definitive Edition wprowadza do zabawy m.in. możliwości modyfikowania menu ekranowego oraz tryb Noir. Szczególnie druga opcja jest interesująca, albowiem przełącza grę w tryb czarno-biały, oferując na prawdę unikatowy nieco staroszkolny wygląd oprawy.

Jeśli chodzi o HUD, mamy możliwość wyłączenia markerów nawigacyjnych, markerów na mini-mapie, wskazówek GPS i wielu innych elementów. Pojawiło się też kilka nowych elementów, wpływających nie tylko na prezentację gry, ale także mechanikę rozgrywki.

Mafia: Definitive Edition dostępna jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:
Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Premiera: 25 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej części serii Mafia. Oryginał ukazał się w 2002 roku i był dziełem czeskiego studia Illusion Softworks (później kupionego, wr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   14:20, 08.10.2020
Zostało mi kilka misji do końca i bawię całkiem dobrze. Grę przechodzę na poziomie klasycznym rzecz jasna. Możliwość wyłączenia poszczególnych elementów wyświetlanych na ekranie bardziej zbliżyłaby odświeżoną wersję do oryginalnej. Nie wiem jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, ale kierunkowskazy mogliby też dodać do samochodu sterowanego przez gracza, bo inne pojazdy ich używają Dumny