Silent Hill 4 trafiło do sprzedaży na GoG

Gra powraca z zaświatów z okazji 12. urodzin platformy

@ 03.10.2020, 11:20
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Silent Hill 4 trafiło do sprzedaży na GoG

Na łamach platformy GoG, która właśnie świętuje 12. urodziny, opublikowano kartę z grą Silent Hill 4. Ten hitowy horror z 2004 roku ponownie jest dostępny w sprzedaży na PC za 35,99 zł.

Klasyczna produkcja została dostosowana do działania na współczesnych komputerach. Nie jest to żaden remake czy chociażby remaster, ale właściciele platformy dają gwarancję, że Silent Hill 4 bez problemu odpalimy na obecnych maszynkach i systemie Windows 10.

W Silent Hill 4: The Room wcielimy się w Henry`ego Townsenda - zwykłego człowieka budzącego się pewnego dnia i zmuszonego przeżyć koszmar na jawie. Henry dowiaduje się, że został zamknięty we własnym mieszkaniu, a my musimy pomóc mu się z niego wydostać.

Obecnie, z okazji na wspomniany jubileusz, na łamach GoG.com trwa też wyprzedaż. Warto zerknąć, bo niektóre promocje są całkiem zacne i być może coś Was tam zainteresuje.


Sprawdź także:
Silent Hill 4: The Room

Silent Hill 4: The Room

Premiera: 07 września 2004
PC, PS2, XBOX

Silent Hill 4: The Room. Czwarta część najstraszniejszego horroru. W Silent Hill 4 wcielimy się w Henry`ego Townsenda- zwykłego człowieka budzącego się pewnego dnia i zmu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   23:09, 03.10.2020
Świetna wiadomość, choć mam nadzieję, że w końcu ktoś zrobi remaster także na nowsze konsole - tylko byle nie takiej jakości, jak Silent Hill HD Collection...