Outriders zadebiutuje dopiero w przyszłym roku?

Steam zdradził, że Outriders od People Can Fly może zadebiutować 2 lutego 2021 roku. Oznacza to obsuwę pierwotnego terminu wydania.

@ 02.10.2020, 09:47
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders zadebiutuje dopiero w przyszłym roku?

Outriders, najnowszy looter-shooter od studia People Can Fly, miał zadebiutować jeszcze w tym roku - w okolicy premiery konsol nowej generacji. Niestety, wygląda na to, że deweloperom nie uda się dowieźć ich kolejnego dzieła na czas. A przynajmniej komputerowej wersji.

Outriders mieliśmy już okazję niejednokrotnie zobaczyć. Czy to przy okazji rozmaitych filmików promujących rozgrywkę oraz nowe klasy, czy na żywo - samodzielnie ogrywając fragment gry. Nic nie wskazywało zatem na to, że premiera tytuły może ulec zmianie. A jednak - karta produktu na platformie Steam komunikuje wprost, że debiut Outriders przewidziano na 2 lutego 2021 roku!

Jest nie niepotwierdzona jeszcze przed dewelopera lub wydawcę informacja. Równie dobrze sytuacja może dotyczyć wyłącznie PC-towej wersji gry, która z jakichś powodów potrzebuje dodatkowych szlifów lub po prostu zwykłą pomyłkę.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 01 kwietnia 2021
XBOX X/S, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?