DiRT 5 - Codemasters opublikowało najnowszy zwiastun promocyjny gry

Rajdowe, i nie tylko, DiRT 5 właśnie otrzymało nowy materiał filmowy.

@ 30.09.2020, 20:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

DiRT 5 - Codemasters opublikowało najnowszy zwiastun promocyjny gry

Najnowszy zwiastun z Dirt 5 od Codemasters przedstawia nowy tor terenowy w Kapsztadzie w Afryce, który faktycznie znajduje się na stadionie piłkarskim.

DiRT 5 to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów wyścigowych tego roku. Szczerze mówiąc, A.D. 2020 był jak dotąd naprawdę wyśmienity dla entuzjastów wyścigów. F1 2020, Project Cars 3 i WRC 9 zostały wprowadzone na rynek i prawie każdemu projektowi udało się zapewnić graczom sporo wrażeń. Miejmy zatem nadzieję, że w listopadzie do grona świetnych ścigałek dołączy właśnie DiRT 5.

Tytuł przyniesie największe i najbardziej rozbudowane ściganie, jakie kiedykolwiek mieliśmy w tej serii. Zawiera on tuzin klas samochodów i taką samą liczbę wydarzeń w różnych miejscach na świecie, zapraszając do rywalizacji w serii ekscytujących turniejów szosowych, od zamarzniętych torów rzeki Nowego Jorku, po brudny stadion w Kapsztadzie.

Jak pokazano na poniższym zwiastunie, stadionowy tor w Kapsztadzie wydaje się być terenowy. Trasa biegnie z wewnątrz obiektu na zewnątrz stadionu z kilkoma długimi zakrętami.

DiRT 5 będzie dostępny 6 listopada na Xbox One, PS4, Stadia i PC (wymagania). Wersje gry dla Xbox Series X i Xbox Series S pojawią się 10 listopada, a edycja dla PS5 trafi na rynek 12 listopada.


Sprawdź także:
DiRT 5

DiRT 5

Premiera: 06 listopada 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

DiRT 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od studia Codemasters. W piątej części cyklu, który wziął się od pobocznej części głównego cyklu Colin McRea, gracze dost...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?