Torchlight III niebawem opuści wczesny dostęp

Gra jest już gotowa do swojej oficjalnej premiery.

@ 30.09.2020, 08:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Torchlight III niebawem opuści wczesny dostęp

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy wyczekujących na Torchlight IIIPerfect World Entertainment oraz Echtra Games zapowiedziały, że produkcja opuści wczesny dostęp Steam już 13 października. Wtedy zatem nastąpi jej premiera.

Akcja Torchlight III przenosi nas mniej więcej 100 lat do przodu w stosunku do tego, co mogliśmy obejrzeć w trakcie przechodzenia Torchlight II. Pokoju nie ma, świat zagrożony jest przez inwazję Netherim, a naszym zadaniem jest oczywiście przywrócenie porządku.

W Torchlight III grać możemy samodzielnie, albo w towarzystwie znajomych. Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, mamy do czynienia oczywiście z dungeon crawlerem, a zatem brniemy przez pełne niebezpieczeństw lokacje, wybijając napotkane pokraki. Jako że klas postaci jest kilka, decydujemy czym chcemy walczyć.

Pełna wersja Torchlight III to sporo zmian i modyfikacji w stosunku do wydania z wczesnego dostępu. W trakcie zabawy możemy m.in. budować i upgradować fort, korzystać z różnych artefaktów i gromadzić epickie wyposażenie. Wracają też zwierzaczki, które mogą być Twoimi towarzyszami.

Premiera Torchlight III, jak wspomniałem, już 13 października.


Sprawdź także:
Torchlight III

Torchlight III

Premiera: 13 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Torchlight III to trzecia odsłona baśniowego hack & slasha z silnymi elementami RPG nastawionego na walkę w kooperacji. Tytuł autorstwa studia Echtra Games pierwotnie był...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   13:10, 30.09.2020
Wiadomo coś czy będzie wersja PL, bo póki co widzę, że takowej brakuje i jest całkiem sporo narzekania na stabilność serwerów.