Zwiastun fabularny Assassin's Creed: Valhalla

Firma Ubisoft udostępniła wideo prezentujące nam wątek fabularny Assassin's Creed: Valhalla.

@ 30.09.2020, 08:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zwiastun fabularny Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Jeśli jesteście wśród graczy wypatrujących debiutu projektu, koniecznie zapoznajcie się z poniższym zwiastunem.

Na poniższym filmie widzimy, jak główny bohater o imieniu Evior, jest w rozterce. Z jednej strony stara się spełnić swoją powinność i walczyć o splendor i chwałę. Z drugiej chce być dobrym bratem.

Klan Eviora stara się pozyskać więcej ziem Wielkiej Brytanii, ponieważ ich rodzinne tereny opanowała wojna i niejako zostali zmuszeni do przeprowadzki. Podczas zwiedzania nowych obszarów natrafimy na Ukrytych, królów Saksonii oraz synów Ragnara Lothbroka.

Premierę Assassin's Creed: Valhalla zaplanowano na 10 listopada bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, Xboksie One oraz Xboksie Series S/X. Nieco później, 19 listopada, zagramy też na PS5.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla

Premiera: 10 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna pełnoprawna odsłona cyklu przygodowych gier akcji z elementami RPG od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem, po słonecznej Grecji z o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:48, 30.09.2020
Trailer zacny, lepiej się ogląda z napisami PL ;p