DualSense posiada wiele subtelnych symboli PlayStation na całej obudowie

Kontroler DualSense będzie posiadał wiele ikonicznych symboli PlayStation na swojej obudowie.

@ 28.09.2020, 19:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

DualSense posiada wiele subtelnych symboli PlayStation na całej obudowie

W czerwcu krążyły w sieci obrazy, które pokazywały, że urządzenia peryferyjne Sony nowej generacji i sama konsola miały kilka ikonicznych symboli, które były na nich subtelnie naniesione. Teraz otrzymano oficjalne potwierdzenie po tym, jak argentyńska firma znana jako Evzen ujawniła kilka zbliżeń znaków wydrukowanych na kontrolerze DualSense.

Symbole te wydają się być nadrukowane na znacznej większości kontrolera, a biorąc pod uwagę obrazy z początku tego roku, możemy spodziewać się tego samego w przypadku kamerki i konsoli. Z pewnością jest to miły mały akcent, który nadaje urządzeniom unikatowy charakter.

DualSense to kontroler, który będzie dostarczany z PlayStation 5 i zastąpi obecny, DualShock 4. Mówi się, że gamepad będzie w stanie wykryć użytkownika po tym, jak go trzyma w dłoni. Potwierdzono również, że gry dla PS5 będą dostępne do grania tylko za pomocą kontrolera DualSense, aby umożliwić graczowi prawdziwe doświadczenie rozgrywki nowej generacji - niepełnosprawni gracze mają jednak obawy co do tej wyłączności.

Konsola PlayStation 5 ma zadebiutować 12 listopada 2020 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   13:16, 30.09.2020
Jak to się mówi koronkowa robota, ciekawe czy będzie to tak samo estetyczne w realu jak na zdjęciu.
0 kudosgajda1000   @   14:28, 30.09.2020
Po zdjęciach kształt przypomina nieco prototypowy pad "Bumerang" do PS3, który ostatecznie nie trafił do finalnej wersji konsoli.
0 kudosGuilder   @   15:25, 30.09.2020
Ciekawe, o ile droższe jest wykonanie tego w porównaniu z normalnym wariantem gładkim. Jak dla mnie to niepotrzebny bajer, który czyni sprzęt droższym.
0 kudosguy_fawkes   @   16:12, 30.09.2020
Abstrahując od zbędnych dla mnie, wątpliwych walorów estetycznych, może to mieć wymiar praktyczny i przekładać się na pewniejszy chwyt urządzenia. Lepiej jednak, żeby w miejsce tego Sony poprawiło trwałość gałek, bo to było rzeczywistym problemem w DS4.