Ujawniono datę premiery Nier Replicant

W prequel Nier Automata grać będziemy w kwietniu 2021 roku.

@ 25.09.2020, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ujawniono datę premiery Nier Replicant

Nier Replicant to nadchodzący remaster oryginalnego NieR. Jego deweloperzy postanowili wreszcie ujawnić datę premiery. Z informacji opublikowanych w sieci wynika, że grać będziemy w kwietniu 2021 roku.

Debiut Nier Replicant ustalono na 22 kwietnia, przynajmniej jeśli chodzi o Japonię. Wtedy projekt trafi w ręce posiadaczy konsol Xbox One i PlayStation 4. Dzień później, 23 kwietnia, Nier Replicant będzie w sklepach na zachodzie, a w tym przypadku zagramy na PC, PS4 i X1.

Nier Replicant to prequel Nier Automata, co oznacza, że zaprezentuje ono wydarzenia, jakie miały miejsce wcześniej. Nier Automata rozeszło się w nakładzie przekraczającym 4,85 mln egzemplarzy, ciesząc się uznaniem fanów i krytyków, a zatem Replicant także powinno przemówić do wyobraźni graczy.

Przygotowując się na premierę, rzućcie okiem na zwiastun, jaki widnieje poniżej. Został on ujawniony w trakcie TGS 2020, a podczas seansu mamy okazję rzucić okiem na nowe lokacje i usłyszeć odświeżoną ścieżkę dźwiękową.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):