Elden Ring zaoferuje pewną otwartość świata

Twórcy serwują nam garść detali na temat przedsięwzięcia.

@ 25.09.2020, 09:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Elden Ring zaoferuje pewną otwartość świata

Elden Ring zostało zapowiedziane dość dawno, ale do tej pory na temat projektu nie mamy praktycznie żadnych szczegółów. Choć wiele kwestii nadal pozostaje owianych tajemnicą, mamy garść nowych informacji na temat wirtualnego świata opracowanego przez From Software.

W trakcie 23. Festiwalu Japan Media Arts krótki panel mieli dwaj deweloperzy Elden Ring: Tokita Takahashi oraz Sayawaka. W trakcie wystąpienia przeczytali oni krótkie oświadczenie od projektanta Hidetaka Miyazaki. Wynika z niego, że Elden Ring będzie największym i najbardziej rozbudowanym przedsięwzięciem studia.

"Najpierw decyduję o tym, jakie elementy znajdą się w grze i jakie motywy, oraz jakie będzie spojrzenie na świat w tytule. Teraz opracowujemy grę zatytułowaną Elden Ring, która jest większa i głębsza od wszystkiego, co zrobiliśmy wcześniej (...) historia, mity, czujemy, że stawiamy sobie wyzwania przygotowując grę z tymi dwoma przeciwnymi elementami".

Sayawaka potwierdził następnie, że Elden Ring zaoferuje nam otwarty świat oraz, że przy opracowywaniu projektu zaangażowane są osoby odpowiedzialne za serial telewizyjny Gra o Tron. Nie wiemy niestety co dokładnie to oznacza.

"Elden ma osoby odpowiedzialne za zagraniczny dramat Gra o Tron, biorące udział w procesie powstawania gry. Ma ona swoistą otwartość świata, z bardziej obszernymi lokacjami, po których możesz jeździć konno, są w grze tego typu sceny, więc... Jest tu poczucie świata".

Nie ma tego wiele, ale wszyscy gracze wyczekujący na Elden Ring na pewno będą ukontentowani. Więcej na temat projektu powinniśmy otrzymać podczas tegorocznego The Game Awards 2020, które zaplanowano na 10 grudnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   08:53, 28.09.2020
Trochę to enigmatyczne. Soulsy miały genialne lokacje nie za sprawą rozmiarów, a poprzetykania systemem później odblokowywanych skrótów - miałem wrażenie, że da się w ich dotrzeć niemal wszędzie. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce, ale trochę mi pachnie Shadow of The Colossus.
0 kudosfebra1976   @   10:39, 28.09.2020
@Guy. Oby nie, nie chciałbym takiej gry. Wolałbym ponownie wejść w soulsowe buty, może trochę inne ale znajome. Nie umiejszając gry jaką jest  Shadow of The Colossus, jednak to nie jest to czego oczekuje.