The Elder Scrolls Online już wkrótce otrzyma rozszerzenie prowadzące do Markarth

Markarth kolejną miejscówką, do której Zenimax Online zaprasza nas w The Elder Scrolls Online.

@ 21.09.2020, 17:03
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

The Elder Scrolls Online już wkrótce otrzyma rozszerzenie prowadzące do Markarth

Bethesda wprowadzi do swojego wieloosobowego tytułu The Elder Scrolls Online kolejne rozszerzenie, tym razem zabierające nas do mrocznego miejsca w Skyrim, czyli Markarth.

Rozszerzenie zostało zatytułowane Markarth. Doda do gry między innymi nową strefę, nową arenę solową i całkiem świeżą fabułę, która podsumowuje całoroczną przygodę, jakiej do tej pory byliśmy świadkami. Kontynuujemy tutaj niejako rozdział z rozszerzenia Greymoor.

A dla tych, którzy chcą zacząć, nowa linia zadań Markarth Prologue jest już dostępna w Crown Store w grze. Inicjuje ona serię powiązanych z fabułą zadań prowadzących do DLC przed pełną premierą, która odbędzie się 2 listopada. Grać będziemy wtedy na PC oraz Macach, a od 10 listopada także na PlayStation 4 i Xboksie One.

Obejrzyjcie zwiastun premierowy, aby zapoznać się z podsumowaniem serii zadań w mrocznym sercu Skyrim.


Sprawdź także:
The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

Premiera: 04 kwietnia 2014
PC, PS4, XBOX ONE

The Elder Scrolls Online to stworzona przez Zenimax Online Studios gra typu MMOcRPG, osadzona w krainie Tamriel, znanej wszystkim fanom marki The Elder Scrolls.Gracz traf...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   18:28, 21.09.2020
Nie powiem czekam i przyglądam się tej produkcji.