Disintegration bez trybu multiplayer - niedługo zostanie wyrzucony

Studio V1 Interactive 17 listopada pozbędzie się trybu multiplayer z Disintegration. Powodem niskie zainteresowanie graczy.

@ 20.09.2020, 16:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Disintegration bez trybu multiplayer - niedługo zostanie wyrzucony

Studio V1 Interactive oraz firma Private Division, wydawca, zapowiedzieli, że do listopada pozbędą się trybu multiplayer w wypuszczonym w czerwcu FPS-ie Disintegration. Decyzja zapadła pod wpływem nikłego zainteresowania tym wariantem zabawy wśród graczy.

Disintegration ukazało się w połowie czerwca tego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 jako debiutanckie dzieło Marcusa Letho - byłego dyrektora kreatywnego w Bungie - i jego nowo założonego studia V1 Interactive. Gra okazała się dość przeciętną strzelanką, z niezbyt odkrywczym i nudnawym multiplayerem - co podkreśliliśmy w naszej recenzji.

I to właśnie tryb wieloosobowy padnie niedługo ofiarą cięć. W wystosowanym oświadczeniu wydawcy i dewelopera możemy przeczytać, że z uwagi na niskie zainteresowanie graczy multikiem, ten 17 listopada zostanie wycięty z gry. Do tej pory zdążono usunąć sklep z wewnętrznymi mikrotransakcjami.


Sprawdź także:
Disintegration

Disintegration

Premiera: 16 czerwca 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Disintegration to futurystyczna strzelanka z kamerą umieszczoną w perspektywie pierwszej osoby od studia V1 Interactive - założycielem i głównym projektantem projektu jes...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?