Observer: System Redux - premiera razem z Xboksem i PlayStation 5

Observer: System Redux ukaże się 10 na Xboksie i 12 listopada na PlayStation 5 - poinformowali deweloperzy.

@ 20.09.2020, 15:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps5, xbox x/s

Observer: System Redux - premiera razem z Xboksem i PlayStation 5

Rodzime studio Bloober Team ogłosiło na oficjalnym koncie gry na Twitterze, że Observer: System Redux, czyli ulepszona i zmodyfikowana wersja Observera z 2017 roku, ukaże się na nowym Xboksie i PlayStation 5 równo ze startem obu sprzętów - 10 listopada.

Observer: System Redux to nowa edycja gry Observer dedykowana konsolom (i komputerom osobistym - tytuł ukaże się również na PC-tach, jednak bez potwierdzonego terminu) nadchodzącej generacji. Na Xboksie dzieło Bloober Team wyjdzie 10, zaś na PS5 12 listopada, czyli równo z premierami sprzętów - poinformowali deweloperzy.

Nowy Observer pochwalić się może zaimplementowanie technologii ray-tracing oraz HDR, a także usprawnionymi teksturami oraz podbitą - do 4K - rozdzielczością. Oprócz tego producenci zapowiedzieli, iż do System Redux dodana zostanie nowa zawartość fabularna (a także m.in. znajdźki) oraz przebudowany system skradania się.

Niestety, posiadacze kopii na wydane już konsole i komputery nie doczekają się darmowej aktualizacji! Szykowana jest jedynie zniżka na nowe wydanie dla właścicieli cyfrowych kopii Observera.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?