Mamy zwiastun z kampanii singlowej Call of Duty: Black Ops - Cold War

Deweloperzy postanowili pokazać nam wycinek przygotowywanej przez siebie opowieści.

@ 17.09.2020, 09:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Mamy zwiastun z kampanii singlowej Call of Duty: Black Ops - Cold War

Jak co roku, także i tegorocznej jesieni, do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu Call of Duty. Bez większego zaskoczenia, będzie ona dostępna nie tylko na platformach obecnej, ale także i następnej generacji.

Call of Duty: Black Ops Cold War, bo tak zwie się nowy shooter Activision, zadebiutuje 13 listopada. Jeśli na premierę czekacie, koniecznie rzućcie okiem na najnowszy zwiastun promujący przedsięwzięcie.

Wideo ukazujące Call of Duty: Black Ops Cold War zatytułowano Nowhere Left to Run. Skupia się ono na niewielkim wycinku kampanii fabularnej, w którym agent CIA, Alex Mason, przybywa do Trabzon, aby wypełnić tam jakieś niebezpieczne zadanie.

Zwiastun, o którym mowa widnieje poniżej. Na koniec przypomnę jeszcze, że w najbliższy piątek startują testy alfa trybu rozgrywek wieloosobowych Call of Duty: Black Ops Cold War. Jeśli posiadacie PS4, zostaniecie do nich automatycznie zaproszeni.

Premiera Call of Duty: Black Ops Cold War, jak pisałem, odbędzie się 13 listopada, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series S/X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?