Resident Evil: Village - nowy zwiastun z gry

Firma Capcom zaprezentowała nam krótkie wideo z Resident Evil: Village.

@ 16.09.2020, 23:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x

Resident Evil: Village - nowy zwiastun z gry

Kolejny zwiastun ujawniony podczas PS5 Showcase dotyczył nadchodzącego projektu firmy Capcom. Zobaczyć mogliśmy film dedykowany niesamowicie intrygującemu Resident Evil Village.

Choć na materiale nie widać zbyt wiele, zdecydowanie warto się z nim zapoznać. Gdy to zrobicie, pamiętajcie, że Resident Evil Village zadebiutuje na rynku w 2021 roku, a dostępne będzie na PC, PS5 oraz Xboksie Series S/X.

Jeśli chodzi o założenia projektu, jego akcja przedstawi nam wydarzenia, jakie miały miejsce po zakończeniu "siódemki". Główny bohater, Ethan, wraz z rodziną, jest w tarapatach. Naszym zadaniem jest pomoc im.

Wciąż nie znamy konkretnego terminu wydania Resident Evil Village, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?