DiRT 5 - wideo pokazujące grę na Xboksie Series S

Produkcja Codemasters prezentuje się wyśmienicie.

@ 16.09.2020, 22:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

DiRT 5 - wideo pokazujące grę na Xboksie Series S

DiRT 5 trafi do sprzedaży za mniej więcej dwa miesiące. Będzie ono dostępne najpierw na PC, PS4 oraz Xboksie One, a kilka dni później także na Xboksie Series S/X. Najnowsze wideo, widoczne poniżej, prezentuje projekt Codemasters na ostatniej z wymienionych platform.

Deweloperzy DiRT 5 opublikowali krotki gameplay, na którym widzimy, jak projekt śmiga na Xboksie z serii S. Całość prezentuje się naprawdę wyśmienicie, mimo że produkcja działa na słabszej next-genowej konsoli Microsoftu z niższymi parametrami. Nie poszczyci się bowiem ani 4K, ani 120 FPSami.

Jakkolwiek by nie było, spójrzcie na poniższy odtwarzacz. Pamiętajcie też, że premiera DiRT 5 odbędzie się 6 listopada bieżącego roku - na sprzęcie obecnej generacji. Na next-genach grać będziemy 10 listopada, przynajmniej jeśli chodzi o Xboksa X/S, albowiem wciąż nie wiemy kiedy do sprzedaży trafi PlayStation 5.


Sprawdź także:
DiRT 5

DiRT 5

Premiera: 06 listopada 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

DiRT 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od studia Codemasters. W piątej części cyklu, który wziął się od pobocznej części głównego cyklu Colin McRea, gracze dost...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:50, 17.09.2020
Slabo się to prezentuje po samym poziomie detali od razu widać ze jest to wersja na slabsza wersje konsoli ...