Horizon: Zero Dawn z aktualizacją 1.05

Deweloperzy znowu usunęli sporo błędów i niedociągnięć.

@ 16.09.2020, 21:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Horizon: Zero Dawn z aktualizacją 1.05

Tydzień bez aktualizacji komputerowej wersji Horizon: Zero Dawn tygodniem straconym. W zgodzie z tymże mottem, firma Guerrilla Games opublikowała kolejną łatkę, mającą na celu wyeliminowanie błędów, jakie udało się dostrzec w ostatnim jej dziele.

Patch oznaczony numerkiem 1.05 udostępniono dzisiaj. Likwiduje on większe i mniejsze niedociągnięcia, ale skupia się na błędach powodujących wyrzucanie gry do pulpitu oraz tych, które uniemożliwiają komfortową zabawę. Prócz tego poprawiono bugi graficzne, jak np. niepoprawnie wyglądające włosy głównej bohaterki, Aloy.

Aby zainstalować patch, wystarczy odpalić grę na PC i poczekać aż dobiegnie końca najpierw proces pobierania danych, a potem ich instalowania. Wszystko powinno przebiec automatycznie, więc nic nie musicie robić.

Jeśli jeszcze nie gracie w Horizon: Zero Dawn, pamiętajcie o sprawdzeniu jej wymagań. Grając zerkajcie natomiast do naszego poradnika.


Sprawdź także:
Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn

Premiera: 07 sierpnia 2020
PS4, PC

Horizon: Zero Dawn to zupełnie nowa marka od studia Guerilla Games odpowiedzialnego za serię Killzone. Projekt został oficjalnie zapowiedziany podczas targów E3 2015, kie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?