Ghostrunner - polska cyberpunkowa zręcznościówka zadebiutuje 27 października

Firma All in! Games ogłosiła datę premiery najnowszej gry studia One More Level - Ghostrunner ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 27 października.

@ 16.09.2020, 10:38
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Ghostrunner - polska cyberpunkowa zręcznościówka zadebiutuje 27 października

Firma All in! Games ogłosiła, że najnowsza gra autorstwa studia One More Level, które współpracowało przy projekcie z 3D Realms oraz Slipgate Ironworks, zadebiutuje już pod koniec przyszłego miesiąca. Ghostrunner, bo o tej pozycji mowa, ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 dokładnie 27 października.

Ghostrunner to dzieło krakowskiej ekipy One More Level, które w swoim dorobku ma m.in. God's Trigger oraz Warlocks vs Shadows. W grze wcielamy się w postać tajemniczego wojownika przemierzającego kolejne etapy w tzw. wieży-mieście, w którym władzę przejął niejaki Klucznik. Tytuł ma strukturę mocno zręcznościowo-platformową, gdzie akcję obserwujemy pierwszoosobowej perspektywy.

Klimat Ghostrunnera to ciężki i brutalny cyberpunk - dominuje tu krew i przemoc. System walki opiera się zresztą na tym, że przy pomocy naszej superostrej katany dosłownie przecinamy wrogów na pół. W trakcie kolejnych etapów musimy jak najsprawniej pokonywać różnego rodzaju platformy i podesty, by nie pozwolić trafić się oponentom.

Ghostrunner 27 października wyjdzie na PC-ty (Steam, GOG oraz Epic Games Store) i konsole Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:
Ghostrunner

Ghostrunner

Premiera: 27 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Ghostrunner to przygodowa gra akcji stawiająca na bardzo trudną i dynamiczną rozgrywkę w mrocznej, cyberpunkowej przyszłości. Za projekt odpowiada polskie niezależne stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?